cde 1

 

Finská metalová megastar NIGHTWISH pokřtila v plzeňské ZOO velblouda

Snad všichni správní metalisté nejen ze Západočeského kraje vědí, že začátkem června lochotínský amfiteátr každoročně ožívá Metalfestem. Tento festival v Amfiteátru Lochotín je plný té nejlepší světové muziky, zábavy, pařby a pohody! Překvapením však pro mnohé bylo, že se jedni z headlinerů festivalu Nightwish dnes kromě večerního koncertu objevili právě v plzeňské ZOO!

A co víc, za doprovodu ředitele Pragokoncertu Jiřího Darona, ředitele plzeňské ZOO Ing. Jiřího Trávníčka, tiskového mluvčího Martina Vobruby a také ošetřovatelů pokřtili samici velblouda! Věhlasný festival Metalfest navázal na tradiční křest metalovými legendami v ZOO Plzeň a po hvězdách jako jsou Accept, Alice Cooper, či HammerFall dnes křtila další světová megastar – Nightwish! Velbloudí samice dostala jméno Emppu (po kytaristovi skupiny jménem Emppu Vuorinen) a křtilo se samozřejmě šampaňským.

 

nightwish 2Nearly all fans of metal music from West Bohemia know well about a music festival called Metalfest, which is beeing performed in the begining of June. This festival is always full of a good music and fun. A band Nightwish was a top leader in it. It was a great surprise for everyone who came to zoopark in Plzeň yesterday. This metal band named a camel female together with festival manager Mr. Jiří Daron, zoo manager Mr. Jiří Trávníček and zoo speaker Mr. Martin Vobruba and of course in the present of zoo keepers. Well known festival Metalfest just has continued with traditional metalic legends like Accept, Alice Cooper or HammerFall but today the band Nightwish was here to give name to one of animals in zoo. So a camel female was named as Emppu (after a guitar player Mr. Emppu Vuorinen). This happening was celebrated with champagne drink, of course.

 

nightwish 3

Velmi vstřícní a sympatičtí Nightwish v čele se zpěvačkou Floor Jansen, kromě velbloudí slečny navštívili i žirafy a nosorožce, které stejně jako velbloudici Emppu odměnili pamlsky a zároveň si je pohladili.

Members of metal band in the top of singer Miss Floor Jansen visited other animals, too they brought them some dainty and they spent a happy moments altogether.

 

nightwish 4

Být v zákulisí Zoologické a botanické zahrady Plzeň a ještě k tomu s legendárními Nightwish je nezapomenutelným zážitkem!

To be present in zoo background is a great opportunity which we never forget!

 

 

nightwish 5

Nezbývá, než popřát teď už „metalové“ velbloudí slečně hodně zdraví. Skupině Nightwish přejeme vydařený koncert v Plzni a stále spoustu věrných fans!

So at the end we congrulate to Miss camel Josefina Emppu and of course we wish all the best to metal band Nightwish. Lot of fans and succesful performance in Plzeň!

 

Ověření volného termínu

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Navštivte můj „Fejs“