cde 1

 

Maturitní ples

Aktuální fotografie Maturitního plesu Soukromé Střední odborné školy a Gymnázia Bean s.r.o. Staňkov - 24. 1. 2020 najdete ZDE - Ples & Fotokoutek

Fotogalerie předešlých plesů.

besedaFotograf na maturitní ples neodmyslitelně patří stejně jako moderátor či kapela. Fotografie budou tím hlavním, co Vám zůstane jako vzpomínka na tuto výjimečnou událost. V základu nabízíme focení akce 2 fotografy, což zaručuje vyšší dynamiku, kreativitu a akceschopnost. Na vaše přání vám rádi připravíme na plese i party-foto studio.

 

Přítomnost fotografa v průběhu maturitního plesu
Party – foto studio
Tablo a předávání maturitního vysvědčení
Maturitním plesem to nekončí
Zázemí pro fotografy
Doprava a cena

 

 

 

 

Přítomnost fotografa v průběhu maturitního plesu

Ještě dříve než se setkáme na maturitním plese, Vás rádi nafotíme do Půlnočních novin. Budeme-li Vás fotografovat až na maturitním plese, potkáme se už 2 hodiny před zahájením maturitního plesu /foto přípravy plesu, foto nácviku předtančení, společné foto maturantů s učiteli …. / V dalších cca 6 hodinách pak fotografujeme průběh maturitního plesu (nástup, šerpování  -  minimálně 1 fotka každého maturanta, fotka s profesorem, společná fotka, sbírání „drobných“ , gejzír konfet, předtančení, tanec s rodiči, zábava, tombola, půlnoční překvapení …)

 

 

Party – foto studio

V našem fotoateliéru vás vyfotí fotograf, který se přizpůsobí skupině i jednotlivci. Disponujeme profesionální fototechnikou a milou obsluhou s profesionálním fotografem. Vyslyšeli jsme přání našich klientů a fotografie pořízené v party – foto studiu Vám vytiskneme na vysokorychlostní tiskárně a zároveň s nimi obdržíte odkaz na webové úložiště. Určitě si užijete hodně zábavy a legrace, máme pro vás připraveno spoustu rekvizit.

 

 

Tablo a předávání maturitního vysvědčení

Samozřejmostí je pro nás Vám nabídnout fotografování na tablo a rovněž i předávání maturitních vysvědčení.

 

 

Maturitním plesem to nekončí

Zpracování - Postprodukce

Fotografy čeká několik hodin práce při jednotlivých úpravách fotografií (v závislosti na počtu daných snímků). Poté vám připravíme úložiště s heslem. Zpracované fotografie z plesu budou na úložišti k dispozici v plné kvalitě do 5. dne od ukončení akce (počet dodaných fotografií závisí na počtu maturantů cca 200 -300). Díky úložišti budete mít fotografie po dobu 1 roku vždy po ruce na svých mobilních zařízeních. Rovněž je po domluvě možný i tisk fotografií nebo jejich dodání na flash disku.

 

 

Zázemí pro fotografy

Často se setkáváme s otázkou, kam fotografy na akci umístit. Většinu času se pohybujeme na sále, kde dokumentujeme dění. Nejsme nijak nároční, jen bychom pro naši práci a zázemí potřebovali stolek s dvěma židlemi v sále nebo v jeho těsné blízkosti.

 

 

Doprava a cena

Cenovou nabídku Vám sestavíme na míru po vyplnění krátkého poptávkového formuláře.

Nezávazná poptávka a ověření volného termínu

Jméno a příjmení
Neplatný vstup

Váš email
Neplatný vstup

Telefon
Neplatný vstup

Celkový počet maturantů
Neplatný vstup

Místo fotografování
Neplatný vstup

Vaše požadavky

Neplatný vstup

Doplňující info
Neplatný vstup

Datum

Neplatný vstup

 

Ověření volného termínu

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Navštivte můj „Fejs“