cde 1

 

Produkty

pr 1

S produktovou fotografií se setkáváme takřka denně v restauracích, kavárnách, hotelech, penzionech, ordinacích či na firemních webových stránkách, reklamních katalozích nebo ve firemních kalendářích.

Fotografujeme produkty střední velikosti a přizpůsobujeme je požadavkům a představám zadavatele. Produktová fotografie je vždy originální a záleží na druhu produktu i na finálním záměru použití. Od těchto parametrů se odvíjí daná cena. Možnost osobní schůzky před fotografováním k upřesnění vaší představy a následné fotografování přímo u vás, s naším mobilním ateliérem nebo po domluvě v plně vybaveném ateliéru. Neváhejte nás kontaktovat. Skloubíme vaší představu s našimi zkušenostmi.

Chudenice leporelaJsme moc rádi, že jsme v rámci produktové fotografie byli osloveni a vybráni k nafocení našeho takřka rodného městysu Chudenice. Fotografie Chudenic i přilehlého okolí byly nafoceny k Setkání rodáků a přátel Chudenicka u příležitosti 430. výročí povýšení obce na městečko císařem Rudolfem II. V elektronické podobě jsou tyto snímky ke shlédnutí na facebookových stránkách Starého Czernínského zámku a Muzea Josefa Dobrovského v Chudenicích. V tištěné podobě jsou k dispozici formou upomínkových předmětů. 

View the embedded image gallery online at:
http://wphoto.cz/index.php/produkty.html#sigProGalleria39748c4a43

Ověření volného termínu

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Navštivte můj „Fejs“