cde 1

 
×

Oznámení

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/213

Svatba

Ceník svatebních info tipů   •   Aktuální svatební fotogalerie

svatba1Fotograf na svatbu neodmyslitelně patří stejně jako oddávající či kapela. Svatba patří mezi několik významných dnů nejen ve Vašem životě, ale také v životě vašich rodin a známých. V současné době, kdy je svět zahlcen mnoha různými informačními technologiemi a záznamovými zařízeními, je nám často kladená otázka, proč ještě mít na svatbě „svatební“ fotografy. Odpověď je velmi jednoduchá.

Z našich zkušeností můžeme potvrdit, že právě fotografie dodané svatebním fotografem a prezentované buď formou stále více oblíbené fotoknihy či fotoalba jsou ty, které Vám i po letech během několika málo okamžiků oživí zachycené vzpomínky, bezprostřednost a emoce Vašeho svatebního dne. Většinou bývá také svatební fotokniha věnována jako dárek rodičům, prarodičům a svědkům (novomanželé od nás fotoknihu obdrží jako svatební dar).

V základu nabízíme focení akce 2 fotografy, což zaručuje vyšší dynamiku, kreativitu a akceschopnost. Na vaše přání vám rádi připravíme i fotokoutek.

 

Předsvatební foto
Svatební fotografie
Fotokoutek
Dodání fotografií
Zázemí pro fotografy
Doprava a cena

 

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://wphoto.cz/index.php/svatba.html#sigProGalleriaef5178953a

 

 

Předsvatební foto

1To je foto Vašeho rande nebo Vaší společné procházky v přírodě, na Vašem oblíbeném místě nebo na místě Vašeho seznámení. Začíná tak Váš životní příběh... Ujistíte se, že i Váš fotograf je člověk, a proto se není čeho obávat. Předsvatební fotografování znamená cca 1 – 2 hodiny, které společně strávíme procházkou parkem, okolím zámku a podobně. Výhodou tohoto fotografování je nejen možnost upravit si termín podle příhodného počasí či ročního období, ale můžete si zvolit i téma fotografie a následně je pak využít například na svatebním oznámení. Obvykle se doporučují dva intervaly - první např. rok před svatbou (zásnuby, žádost o ruku …)  a druhý termín 2 – 3 měsíce před svatbou. Je samozřejmě jen na Vás, zda si předsvatební foto vyberete.

 

 

Svatební fotografie

Zhruba 1 – 2 měsíce před svatbou se sejdeme na předsvatební schůzce a popovídáme si o Vašich představách a organizaci svatby. Domluvíme si místo lokace svatebního obřadu a v případě, že chystáte obřad ve venkovních prostorách, si domluvíme i variantu fotografování za nepříznivého počasí. Celý den budeme zachycovat veškeré důležité okamžiky počínaje přípravami, svatebním obřadem, společnými fotografiemi a svatební hostinou.

 

 

Fotokoutek

svatba3Pro zpestření volné zábavy Vám můžeme nabídnout náš fotokoutek, který provozujeme na svatebních hostinách či rautech cca 1 hodinu. V našem fotoateliéru vás vyfotí fotograf, který se přizpůsobí skupině i jednotlivci. Disponujeme profesionální fototechnikou a vysokorychlostní tiskárnou. Určitě si užijete hodně zábavy a legrace, máme pro vás připraveno spoustu rekvizit.

 

 

Dodání fotografií

Hlavní fotografie dodáme na úložiště – následující 3. den po ukončení akce. Ostatní fotografie z průběhu svatebního dne dodáme max. do 7 dnů – záleží na průběhu svatby (70 – 500 snímků). Provádíme úpravu každé fotografie. Fotografie nahrané na úložišti obdržíte také na flash disku v plné kvalitě. Pro novomanžele máme připravený dárek - fotoknihu nebo dárkový set s tištěnýni fotografiemi, popř. sadu tištěných fotografií ( v závislosti na velikosti objednávky). Součástí bude i odkaz a heslo na úložiště. Díky úložišti budete mít fotografie po dobu 1 roku vždy po ruce na svých mobilních zařízeních. Respektujeme soukromí Vás i vašich blízkých, proto pořízené fotografie nezveřejňujeme.

 

 

Zázemí pro fotografy

Často se setkáváme s otázkou, kam fotografy na akci umístit. Většinu času se pohybujeme na sále, kde dokumentujeme dění. Nejsme nijak nároční, jen bychom pro naši práci a zázemí potřebovali stolek s dvěma židlemi v sále nebo v jeho těsné blízkosti.

 

 

Doprava a cena

Dopravné je účtováno z Chudenic, okres Klatovy. Prvních 100 km od nás obdržíte zdarma. Dále je počítána cena 6 Kč/km. Pokud není dopravné v nabídkách, činí opět 8 Kč/km.

Připravili jsme pro Vás několik nejčastěji žádaných svatebních foto tipů.

Cenovou nabídku Vám samozřejmě můžeme sestavit i na míru.

 

Mrkněte také na - nejčastější dotazy a rozšířená nabídka

Advanced nabídka - Cena: 8 000,– Kč

Top nabídka - Cena: 12 000,– Kč

All inclusive nabídka - Cena: 18 000,– Kč

Nezávazná poptávka a ověření volného termínu

Jméno a příjmení
Neplatný vstup

E-mail
Neplatný vstup

Telefon
Neplatný vstup

Místo fotografování
Neplatný vstup

Vaše požadavky

Neplatný vstup

Doplňující info
Neplatný vstup

Váš požadovaný termín

Neplatný vstup

 

 

 

 

Svatební fotokoutek

 

Je příjemným zpestřením na svatbách, kde vyplňuje čas svatebčanům mezi

jednotlivými částmi svatebního veselí. Potěší nejen děti, ale i dospělé vytisknutými fotografiemi okořeněné o vtipné rekvity a hlášky. Samozřejmostí je neomezený tisk fotek, které si rodiče, babičky, tety, přátelé a vy odnesete jako první vzpomínku na svatbu. Velmi oblíbené je spojení fotografií s přáním novomanželům ve Svatební knize.

 

 • 4 hodiny provozu foto koutku zahrnují
 • Okamžitý neomezený tisk fota 10x15 – profesionální vysokorychlostní foto tiskárnou
 • Tematické foto pozadí
 • balík krásných a vtipných rekvizit
 • mobilní foto studio
 • fotograf
 • asistentka
 • webová galerie
 • Možnost rozšíření o svatební fotokoutek je určena pouze pro nabídky Top a All inclusive
 • doprava zdarma
 • Každá započatá hodina nad rámec 4hodinového provozu je 1000,-Kč

Na fotokoutek není třeba mnoho místa, stačí nám minimální prostor 4 x 6 m a jedna zásuvka s napětím 220 V

Cena: 4000,– Kč

 

NABÍDKA DOTISKU FOTA – cena: formát 10 x 15 – 6 Kč/kus

                                                             formát 20 x 15 – 14 Kč/kus

Galerie Obrázků

{gallery}213{/gallery}

Ověření volného termínu

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Navštivte můj „Fejs“