cde 1

 

Reportáže

Nejsnažší cesta k aktuálním reportům, pozvánkám a zajímavostem vede přes naše facebookové stránky.

Při přípravě tématu do této sekce jsme si položili otázku, jakou zajímavou reportáž z nepřeberného množství koncertů (cca 370 článků), které jsme pro vás nafotili a napsali, vám přinést. Všechny jsou nabité atmosférou, pocity, efekty, pyroshow, zajímavými fotkami umělců a skupin, které hrají nepřeberné spektrum hudebních stylů.

A přesto je jedna opravdu výjimečná, která s odstupem času stále více nabírá na své neopakovatelnosti a jedinečnosti.

Před časem nám zazvonil telefon a šéfredaktor nám oznámil, že máme jet nafotit nějakou akci do plzeňské ZOO.  Přeposlal nám odkaz s popisem akce, kde bylo pouze místo a čas. Organizátorka akce nám před samotným zahájením řekla: „Všichni bychom byli rádi na jejich koncertě, ale máme tu čest a možnost, být mezi několika lidmi na světě, kteří se mohou společně se skupinou Nightwish zúčastnit křtu velblouda v plzeňské ZOO a s jejich přispěním pomoci jeho chovu.“

Jsme moc rádi, že jsme mohli tuto ojedinělou akci zdokumentovat a přinést z ní reportáž nejen našim čtenářům, ale i prostřednictvím oficiálních stránek skupiny Nightwish doslova celému světu.

Finská metalová megastar NIGHTWISH pokřtila v plzeňské ZOO velblouda

Snad všichni správní metalisté nejen ze Západočeského kraje vědí, že začátkem června lochotínský amfiteátr každoročně ožívá Metalfestem. Tento festival v Amfiteátru Lochotín je plný té nejlepší světové muziky, zábavy, pařby a pohody! Překvapením však pro mnohé bylo, že se jedni z headlinerů festivalu Nightwish dnes kromě večerního koncertu objevili právě v plzeňské ZOO!

Ověření volného termínu

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Navštivte můj „Fejs“